Współpraca

Sprzedajesz coś pysznego/użytecznego w kuchni i chciałbyś, żeby ludzie się o tym dowiedzieli?

Ten blog jest otwarty na współpracę. Ale współpraca ta musi być oparta na pewnych rozsądnych zasadach i wzajemnym szacunku.

Ja szanuję moich czytelników - dzięki temu wiedzą, że moje opinie są prawdziwe i jeżeli coś polecam, to robię to dlatego, że produkt jest dobry i warty wypróbowania.

Chętnie za darmo przetestuję Twój produkt i w notce podzielę się moją opinią. Ale będzie ona szczera i subiektywna - nie traktuję bloga jako pracy, a miski ryżu jako wynagrodzenia ;) jeżeli wasz produkt nie będzie mi z jakiegoś powodu odpowiadał, to o tym napiszę. Jeżeli będzie świetny - tym bardziej i tym chętniej. Blog odwiedza ok. 7,5 tysiąca użytkowników miesięcznie, generując ok. 9,5 tysiąca odsłon.


 Jakie produkty bardzo lubię?

- Nowości
- Użyteczne akcesoria kuchenne
- Produkty zagramaniczne, nieznane i mało znane
- Zdrowe produkty
- Produkty lokalne
- Produkty kontrowersyjne :) 
- Produkty o wielu zastosowaniach - lubię wyszukiwać nowe i interesujące

Jaka współpraca mnie nie interesuje?

- Gotowce, czyli potrawy z torebek w stylu "kaczka w pomarańczach - zalej i gotowe"
- Produkty nafaszerowane chemią i solą
- Produkty których nie można w ciekawy sposób wykorzystać - z zieloną, czerwoną czy inną aromatyczną herbatą mogę stworzyć coś ciekawszego niż po prostu szklanka herbaty, natomiast z ziołową herbatką na przeczyszczenie (autentyk!), cóż...
- Narzucanie mi pozytywnej opinii i X notek w X dni. Gotuję, bo sprawia mi to przyjemność, nie, żeby się ścigać. Jeżeli zależy Ci, żeby produkt ukazał się na blogu w ciągu, powiedzmy, 2 tygodni, to chciałabym o tym wiedzieć wcześniej żeby być pewną, że będę mieć na to czas :) O subiektywności już pisałam.
- Nudnych, standardowych, mało ciekawych produktów, w przypadku których współpraca z blogerami jest zwykłą, nudną reklamą. Nie interesuje mnie zestaw przypraw sól-pieprz-oregano, posiadam, a jak mi się kończą, to kupuję sama, dziękuję ;)

Kontaktować się ze mną można za pomocą maila imaginary.lunatic@gmail.com

1 komentarz:

Widzę każdy pozostawiony komentarz - również w przepisach archiwalnych. Za wszystkie bardzo dziękuję :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...