sobota, 16 listopada 2013

Krakowscy blogerzy dla krakowskiego schroniska


 
Postanowiłam zorganizować szybką akcję pomocową dla krakowskiego schroniska :)

Idzie zima, a psiaki i kociaki marzną. Schronisko jest przepełnione i niedogrzane. Sprawmy im prezent w postaci odrobiny ciepła.

Jeżeli posiadasz zbędne koce, ręczniki, prześcieradła lub kołdry które zajmują miejsce i zbierają roztocza - może rozważysz przekazanie ich krakowskiemu schronisku?

Możesz też pomóc jeżeli nic takiego Ci nie zalega - już za kilka złotych można kupić koce i kołdry w krakowskich szmateksach, najczęściej w kategorii "na wagę". Prześcieradła i ręczniki są jeszcze tańsze. Na pewno nie naruszy to Twojego budżetu :)

Uwaga: schronisko prosi o przekazywanie kołder i poduszek które nie są puchowe, ze względu na zatykanie się kanalizacji pierzem :)

Koce i kołdry odbiorę na terenie Krakowa i zawiozę do krakowskiego schroniska. Będę je zbierać cały przyszły tydzień i chciałabym je zawieźć w poniedziałek, 25 listopada. 

Jeżeli chcesz wziąć udział w akcji - napisz o niej na swoim blogu, zostaw komentarz albo wyślij mi maila na rynn@piekarzynek.pl. Będę też wdzięczna jeżeli pomożesz po prostu pisząc o akcji, żeby więcej osób mogło się o niej dowiedzieć.

Co w zamian?

Nic, dobre samopoczucie i świadomość, że kiedy my nie marzniemy w mieszkaniach - zwierzaki nie marzną w schronisku :) dodatkowo - zorganizuję podsumowanie akcji z uczestniczącymi blogerami, aktywnie (przekazane rzeczy) i dodatkowo aktywnie (piszącymi u siebie o akcji).2 komentarze:

Widzę każdy pozostawiony komentarz - również w przepisach archiwalnych. Za wszystkie bardzo dziękuję :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...